Kerkoj banesa me ble ne mitrovic

Blihet nga: Safet Sadriu 28 Nën 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Nese dikushë është i interesuar ta shesë banesen ne Mitrovicë me kontako . Duhet të jetë ne nerë katin e 3.. Banesa duhet ti ketë 2 deri 3 dhoma gjumi . Duhet te jetë ne vend te mirë, të jetë e re edhe mos te jetë e rregullume ska lidhje . Dhe me ne fund ti ketë të gjitha letrat ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim