Kerkoj blerjen e një banese ne Mitrovicë, të jet..

Blihet nga: BANESA 01 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Banes duhet të posedoj veq sallonit edhe dy dhoma gjumi, kerkoj që të ofrohen shitës serioz dhe real, unë shumen që mund ta paguaj foli për pare kesh, po që qmimi duhet të jetë nën 30.000euro.

Me kontaktoni përmes postes elekrtonike ju mirpresë ofertat reale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim