Kerkojm shtepi ne mitrovic

Blihet nga: xxx 17 Tet 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
kerkojm shtepi ne mitrovic.shtepia te jet dy kat ose me shum,te kete oborr,nxehmje qendrore dhe me shum se 4 dhoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim