Patate me shumice

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: "top food" 07 Mar 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Fabrika per prodhimin e qipsit"Top Food" eshte e interesuar per bashkepunim kooperues me prodhues te patates gjate vitit 2015, si dhe per furnizim me patate cilesore gjate periudhes, prill, qershor dhe korrik. per informata te hollesishme mund te kontaktoni menaxherin e prodhimit, ne numrin e telefonit 049770126. JU MIREPRESIM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim