Ndrroj fifa 16 per ps4 me gta 5 per ps3

Blihet nga: Haxhi 16 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
e ndërroj fifa 15 ose 16 me gta 5 per ps3 dhe me disa lojra tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim