Blej ekran për televizor samsung plazma 32 inch

Blihet nga: Florimi 19 Mar 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Kërkoj të blej televizion defekt apo vetëm ekranin e tijë, pasi që i imi është thyer.
Përshkrimin do ja bashkëngjisë në foto. Çmimi të jetë i arsyeshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim