Samsung

Blihet nga: B.nikqi 23 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Blej ekran per samsung 42 qe ka dikush te me lajmron ne viber 049300820 flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim