Blej iPhone 5s silver 16gb

Blihet nga: Iphone 19 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pershendetje, jam i interesum me ble iPhone 5s silver 16gb, full unlock me mbushes dhe degjojse kuptohet, te jet shum i ruajtun pa asnje grrith.

Qmimi sipas marrveshjes kontakt vetem ne viber

Nr viber: 0038649838861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim