Kerkoj iphone 5s

Blihet nga: unknown 28 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
jam interesuar te blej nje iphone 5s gold,black,,white qfar te jete me nje qmim te volitshem dhe te jet full unlock.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim