Kerkoj Bandash 16" me 6 vrima per gjip

Blihet nga: 049588026 16 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj Bandash 16" me 6 vrima per gjip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim