Mqine per golf 2

Blihet nga: xxxxxxxx 25 Shk 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj nje maqine per golf 2 dizel 1.9 Flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim