Kerkoj HEBEBIN 12 volt

Blihet nga: Shkelzen 14 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kerkoj hebebin 12 voltve per kamjon iveko me gjansi 2.15 ose 2.20 ose 2.25 m kontakti me viber ose pa viber +37745467127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim