Kerkoj Hebebin 12volt me gjansi 2.15 ose2.20 2.25

Blihet nga: Shkelzeni 31 Jan 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kerkoj hebebin per kamjon iveco me gjansi ose 2.15 ose 2.20 ose 2.25 m ju mirepres ne tel ose viber +37745467127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim