Kerrkojë motor të përdorur për bager cat 963

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: KRM"ambient" Sh. a. Pejë 04 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
Motori duhet të jetë turbo,me kater cilindra,dhe keto specifika:motor të perdorur për bager cat 963 me zingjir .
Numri i shasis 21Z03873 viti i prodhimit 1991
Në tabel të motorit janë keto të dhena:
3304D1
12Z41636
5C8965
Caterillar( ALWAYSGIVE ALL NAMBER)
OT3464
V03

.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim