Blej Krejt Llojet E veturave T Aksident Defekt etj

Blihet nga: Blers I Veturave 31 Krr 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE OSE T AKSIDENTUME
Blej Te Gjitha Llojet E Veturave Me Regjistrim Rks Ose Pa Dogan Dhe Me Defekte ne Motorr e tj...
Ose qe jan te Aksidentuara
Nr.KONTAKTUES

IPKO Viber ose Call
+38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim