Blej vetur deri ne 500 euro

Blihet nga: Meti 11 Gsh 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Blej vetur deri ne 500 euro perparesi kan veturat karavan dhe Opel vectra 1.6

Ofertat dergoni ne email
Pres ofertues serioz

Me respekt Meti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim