Blej skele te tipit "lehjer" Gjerman

Blihet nga: SKENDA 24 Shk 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kerkoi per te bler skele te tipit "Lehjer"prodhim Gjerman (vetem shkeleset ) dhe ate me gjatesi 3 metershe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim