KERKOJ NJE DERE TE METALIT URGJENTE

Blihet nga: xxxxxxxxxxxx 24 Sht 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Kerkoj nje dere te metalit urgjente ... me dimezion standard .... 90 x 210 .... plus edhe nje te drurit 70-she ... Flm per mirekuptime! Lus shites serioze ... Flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim