Blej trendafil me ngjyr te kalter

Blihet nga: Agon 12 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Blej trendafil me ngjyr te kalter qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim