Tavoline

Blihet nga: sadije 31 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kolica eshte orgjinal dhe ë mirmbajtur mire e mire televizori eshte shume i mire nuk prishet kure ndersa komodina ështe prej druri dhe nxen shume sende roshllat jane orgjinal jane nga amerika jane vetem nje pal kuferi eshte me etiket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim