Kërkoj Pitbull

Blihet nga: Albin 29 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kerkoj Pitbull ne gjendje te rregullt dhe te fort per lufta pa varra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim