-Biciklet

Blihet nga: xxx 11 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
: Biçikleta
shiten keto bicikleta ne foto jan ne gjendje te rregullt dhe gati per vozitje

kontakt: 044 710 531 ose numri me viber +386 49 557 005 (Viber) dhe email: almin_1998@hotmail.com

gjindemi afer pompes se benzinit Petrol Sllovenija ish pompa e hatashve ngat shkolles ekonomike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim