KERKOJ TRI 3 BILARDO te REJA

Blihet nga: fatmir 06 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport me top
Kerkoj tri bilardo te reja ose te perdoruna por te jen shum te rujtura,dhe duhet me qen te njejtadhe te punojn me zhetona ose te punojn me EURO te metalit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim