Blej banes 20 0000- 25 0000 $

Blihet nga: Naki 06 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pershendetje,

jam i interesuar te bleje banes, banesa duhet te kete se paku nje dhome gjumi pos dhomes se dites dhe kuzhines.

faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim