KËRKOJMË PËR BLERJE 1 BANESË NË PEJË

Blihet nga: L I S I Patundshmeri Dje 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kërkojmë banesë në Pejë për blerës me kërkesa si më poshtë:
Banesa duhet me qenë në zonën e parë të Qendrës, të jetë Ndërtim i Vjetër (me Fletë Poseduese) dhe të ketë nga ~50m2 deri në ~70m2. Preferohet të mos jetë e rinovuar.
Pagesa është e menjëhershme.

tel. +383 (0)49 406 409
e-Mail: banesat@gmail.com

https://web.facebook.com/LISIpatundshmeri/posts/1040624759443810

#blej #blen #blerje #buy #rent #qira #zyre #office #parking #space #business #human #center #peje #peja #banese #banesa #qender #dukagjin #service #region #network #marketing #business #realestate #sales #networking #insurance #new #office #shopping #kids
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim