Kerkoj banese me qera

Blihet nga: Trashegim 29 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kerkoj banes me qera ne qytetin e Pejes. Preferohen lagjet tek stacioni i Autobusit. Banesa me duhet per shfrytezim nga 20 korriku deri me 15 gusht dhe duhet te jete e mobiluar.

E-mail kontaktues: trashegimmavraj@outlook.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim