Kerkoj banese ne Peje

Blihet nga: banese 14 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
kerkoj banese per blerje.banesa te jete 50 deri 60 m2 dhe qmimi 17 deri 20 mije euro.nese ndokush ka banese me keto kushte ju lutem me dergoni e-mail,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim