Shitet ose ndrrohet pllaci me banese ne Peje

Blihet nga: Shes ose ndrroje pllacin me banese ne Peje 13 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Behet shitja ose ndrrimi i pllacit/tokes, e cila ndodhet ne Prishtine - Veternik (Mbrapa Lagjes "NIC"), me nje Banese ne qytetin e Pejes.

Pllaci eshte i urbanizuar dhe ka infrastrukturen percjellese.

Siperfaqja e pergjithshme eshte 4 ari (400 metra katror)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim