kerkoj nje banes me ble ne pej edhe rreth pejs edh

Blihet nga: hoti 27 Nën 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Banesa duhet mu kan minimum 25m2 me nje dhom amo edhe pa dhom pranoj edhe banesen e blej ne korrik 2016 e 8000 euro muj mi dhon ne j korrik e tjerat pare me marrveshje per gjdo muj ka 500euro jetoj ne franc dhe punoj edhe jam njeri serioz .nese jeni te interesiar per me shit banesen thirrumni ne telefon prej ores 8h30 deri ne e 22h00 faleminderit. Maksimum e blej banesen deri 20000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim