Kerkoj shtepi per blerje, sa ma afer qendres.

Blihet nga: Labinot 16 Jan 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kerkoj shtepi per blerje ne Pej, sa ma afer qendres aq ma mir dhe duhet te ket se paku 3 dhoma gjumi. Numri punon veq viber. Po ashtu mun te kontaktoni edhe email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim