Kerkoj shtepi per pushim ne ver gusht 2015

Blihet nga: kiara 26 Shk 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pershendetje
Jem ni familje nga Diaspora dhe kerkojm ni shtepi me mobile per ne ver prej tfillim tgushtit per 2 ose 3 jav ne pej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim