Shtepi per pushim ne ver

Blihet nga: kiara 26 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pershendetje.
Jem nje Familie nga Diaspora dhe na nevoitet nje shtepi / banim per ne ver 2015 ne pej prej tfillim tgushtit per Maximum 2/3 jav.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim