Blej Sallata pem perime produkte vendore me shu..

Blihet nga: burim 07 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj kontakte nga prodhuesit vendor qe kan produkte vendore si,p.sh. domate tranguj patate shangarrep dhe te gjitha llojet e produkteve te sallates pemve dhe perimeve, kerkoj partner afatgjat 12 muaj te viti qe kan kapacitet me prodhu ne sasi te medha dhe pa nderpre. Ju lutem dergoni nje sms ne kete nemer te telefonit +37744332447 ose ne vaiber ose ne vala dhe ne ju kontaktojm.faleminderit ,Nga regjioni i Vushtrris ode Prishtines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim