Leshohet pllaci me qera

Blihet nga: .... 26 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshohet Pllaci me qera ne ,magjistralen Prishtin-Mitrovic,te udhkryqi i par ne rrugen Milloshev-Besi,pllaci gjendet ne km e par ne fshatin Raskovë.
Pllaci posedon:2 zyre,banjo,ujsjells,rrym,kanalizim,kabllovik,internet,telefon,pllaci posedon 300m2 te mbuluara dhe 15 ari oborr te rrethuar dhe eshte i pershtatshem per qdo lami te biznisit.

Te interesuarit te lajmrohen ne keta numra:044-248-135;044-193-075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim