Blej LOKAL ne Prishtine

Blihet nga: H.Canolli 20 Dhj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jam i interesuar te blej LOKAL (Apo Banes e cila mund te perdoret per Zyre) ne Prishtine.(Qender)
Madhsia e LOKALIt deri 60 metra katror,Qmimi te jet real.Lokali nuk duhet te jet Bodrum !Lokali duhet te ket Dokumentat ne kataster.Paguaj Me para te gatshme per mes Bankes,pra te gjitha te hollat pernjiher.Parat mund te terhiqen ne diten qe perkthehet Loakali ne emer timin
Ofertuesit mund te me kontaktojn ne Viber,Watsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim