Blej Lokal ne Prishtine Urgjent

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Partners Real estate PR 04 Jan 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
kerkojm Lokal per blerje , ne Qender te Prishtines
lokacioni Qender , ulpian , dardani afer rruges ..
pagesa behet komplet ..
kerkesa esht nga nje klient serioz i agjencionit PR

Ne veprojmë dhe qasemi në mënyrë të sinqertë ndaj çdo kërkese...
nese posedoni Lokal per shitje ju lutem na kontaktoni ne tel ose viber .. 049 277 999
049 233 531

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim