Blej lokal ne Prishtine

Blihet nga: KOSOVA REAL ESTATE 14 Shk 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Blej Lokal ne Prishtine 30-45 metra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim