KERKOJ LOKAL PER BLERJE NE PRISHTINE, NE RRUGE K..

Blihet nga: privat 09 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Blej Lokal ( per nje Gyrbetqar ) ne Dardani ose kah Bill Klintoni - Ulpian ka AAK ne vende te frekuentume rruges kryesore ... Lokali duhet te ket komplet dokumentacionin e plote dhe te regullt qmimi te jet i arsyeshem pagesa krejt kesh ....
tel 049 / 044 - 233 - 531 ju lutem me kontaktoni prej ores 09:00 deri 22:00 mas ksaj ore dergo sms flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim