Kerkoj Lokal per Blerje ne Prishtine

Blihet nga: KOSOVA REAL ESTATE 23 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj Lokal per Blerje, lokali duhet te jete ne ndonje vend me qarkullim, si psh lagjet Ulpiana, Dardani etj. (Siperfaqja 30-55m2). Dokumentacioni duhet te jete ne rregull.


SHITJE - BLERJE

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim