Kerkoj lokal me qira ne Prishtine

Blihet nga: ardita 28 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj lokal me qira per butik.
Te jete nga 35 deri ne 60 metra, ne rruget kryesore te prishtines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim