Kerkoj lokal me qira ne qender

Blihet nga: ardita 24 Mar 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj lokal me qira ne qender te prishtines per kafiteri.
Lokali duhet te kete hapsire jashte per tavolina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim