Kerkojme lokal ne qender te Ferizajit

Blihet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal per blerje rreth 50m2 ne qender te Ferizajit
Duhet te jete ne zone biznesore dhe qe mund te ipet me qera
Kati perdhese

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim