Leshoj Lokalin me qera te Sami Frasheris ish shk..

Blihet nga: Njomza 22 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Leshoj Lokalin me qera te Sami Frasheris ish shkolla Teknike. Lokali eshte 36m2 ku perfshine hapsire dhe nje banjo. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari biznesi si zyre, butik etj.... Qmimi eshte 220 euro .... Per info ju mund te kontaktoni ne nr. 044 765 709 ose 044 636 501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim