Marr me Qera

Blihet nga: R-H 12 Shk 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj lokal te gatshem me qera ne Prishtine si kafiteri minimarket me hapsire jo te madhe qe posedon inventarin dhe te gatshem per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim