Objekt metalik montues,prej 15 m2 deri 100 m2

Blihet nga: Lah 04 Krr 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Blej objekt metalik montues,depo,zyre,lokal,kiosk,servis etj.Objekti mund te jete prej 15 deri 150 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim