Kërkoj zyrë, lokal, apo dhomë të lirë

Blihet nga: Connie 17 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Kërkoj një zyrë, lokal, apo dhomë të lirë të përdoret si zyrë. Mund të jetë dhomë të vogël të papërdorur në një biznes. Zyra/dhoma do të jetë për një çift për të mbajtur mësime për gjuhën shqipe dhe të studiojnë gjatë ditës. Maxsimum 6 orë në ditë. Mund të ofrojmë 50E/muaj, me shpenzimet (ujë, rrymë, etj) inkulsive nga pronari. Afati i kontratës deri në gusht 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim