Blej blet

Blihet nga: Kujtim 09 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej blet,8 blet me sanak Te ri dhe me AMA Te reja me pik Te gjelbert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim