Arkë Fiskale

Blihet nga: Faton Betisha 10 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Blejë Arkë Fiskale të gjithë ata që posedojnë i mirpresë ne kete nr te tel. 045 696677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim