CAPRICANO

Blihet nga: Muja 13 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Blej aparat për Akullore te firmes CAPRICANO
me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim