Kerkoj tavolina me karrika

Blihet nga: bujari 23 Shk 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
kerkoj tavolina me karrika te perdorta nja 10 kompleta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim